WAREZİN BABASI | Hayat Burda!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Hocam hacklemek caiz midir?

YazarMesaj
bYuNuS
Kurucu ve Admin

Kurucu ve Admin
bYuNuS

Erkek
Deneyim :
Hocam hacklemek caiz midir? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hocam hacklemek caiz midir? Right_bar_bleue

Seviye :
Hocam hacklemek caiz midir? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hocam hacklemek caiz midir? Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Ruh Hali : Hocam hacklemek caiz midir? Tehlik10
İşletim sistemi : Hocam hacklemek caiz midir? Yk-xp
Hangi TAkımıTutuyorsun : Hocam hacklemek caiz midir? Besiktasit5rh1gv5
Emeğe Sayıgı : Hocam hacklemek caiz midir? Hirsiz10pw1

Hocam hacklemek caiz midir? Empty
MesajKonu: Hocam hacklemek caiz midir?   Hocam hacklemek caiz midir? EmptyCuma Ağus. 15, 2008 2:26 pm

Dini bütün hacker hocaya "Zararlı siteleri haclemek caiz midir?" diye sormuş. Gerisi fıkra gibi;

İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Mustafa Karataş'a, 'Zararlı siteleri hackelemek caiz midir?' diye soru soran hacker, cevap alamayınca Karataş'ın kişisel sitesini hackledi.

Yeni Şafak yazarı Bekir Hazar'ın bugünkü köşesinde aktardığı olay şöyle:

"Kanal7'de dini sohbetleri ile büyük kitleleri ekrana çeken İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Karataş ile Safranbolu'da muhabbetteydik dün.

Adamın biri mail atmış Mustafa hocama... Demiş ki;

'Hocam ben hackerim. Uygunsuz, zararlı siteleri hackliyorum. Başkalarına ait bu tarz zararlı siteleri hacklemek caiz mi?'…

Mustafa hocam uzun uzun düşünmüş… Adamı tanımıyor. Niyeti ne?... Sualinde ciddi mi?... Amaç ne?... Sonuçta cevap vermemiş… Ertesi gün kendine ait siteyi açmış. Bir de ne görsün? O suali soran hacker yapmış yapacağını… Mustafa hocamın sitesini hacklemiş…

Hem de cevabını bile almadan…

Ne diyelim. Geçmiş olsun Mustafa hocam…"
https://warez.niceboard.com

Hocam hacklemek caiz midir?
1 sayfadaki 1 sayfası