WAREZİN BABASI | Hayat Burda!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı

YazarMesaj
aldehit
yeni üye

yeni üye
aldehit

Kadın
Deneyim :
Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Right_bar_bleue

Seviye :
Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Ruh Hali : Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Bravo10
İşletim sistemi : Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Yk-
Hangi TAkımıTutuyorsun : Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Cimbommzv3ra4fm6

Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı Empty
MesajKonu: Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı   Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı EmptyCuma Haz. 03, 2011 5:06 pm

Grup satın alma sitelerinin dünyamızı fena halde istila ettiği şu günlerde yayına girmeye hazırlanan Saklışehir.com üyelerine hem ilginç bir konsept hem de ilginç bir hoş geldin hediyesi sunuyor.

Saklisehir.com'a en çok arkadaşını davet eden üyeye Fatih Sultan Mehmet tuğralı iPad hediye edilecek.

Yarışmaya Saklışehir | Şehrin saklı fırsatları için buraya "dokunun" sayfasından erişilebiliyor.

Siz de bana kaydolabilir, iPad için yarışabilir ya da bana destek olup iPad kazanmamı sağlayabilirsiniz Smile

Saklışehir | Şehrin saklı fırsatları için buraya "dokunun"

Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Saklışehir.com'dan iPad kazanma fırsatı
1 sayfadaki 1 sayfası