WAREZİN BABASI | Hayat Burda!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Oh be HP...Sonunda!!!

YazarMesaj
godmin
kıdemli üye

kıdemli üye
godmin

Erkek
Deneyim :
Oh be HP...Sonunda!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Oh be HP...Sonunda!!! Right_bar_bleue

Seviye :
Oh be HP...Sonunda!!! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Oh be HP...Sonunda!!! Right_bar_bleue

Saygınlık :

Aktiflik :

Ruh Hali : Oh be HP...Sonunda!!! Yasasi10
İşletim sistemi : Oh be HP...Sonunda!!! Yk-linux
Hangi TAkımıTutuyorsun : Oh be HP...Sonunda!!! Cimbommzv3ra4fm6

Oh be HP...Sonunda!!! Empty
MesajKonu: Oh be HP...Sonunda!!!   Oh be HP...Sonunda!!! EmptyPerş. Nis. 22, 2010 3:34 pm

Senelerdir Hepimiz HP den şikayetçiyiz sanırım...teknik servisindeki aksaklıklardan son pavillion faciasına dek süregelen hep olumsuzluklarla gelen bir süreç...ben de öyle düşünürken bi gün teknosa'da görüp kurcaladığım hp touch smart'a hayran kaldım...ama aklımda halen muallakta kalan noktalar vardı ...teknik servisi touch screenin yamuk çalışması falan gibi...cihazı aldım mıncıkladım kurcaladım..hatta klavye ve mouse u makineye tanımadığımda çağırdım teknik servis bile 4 saat sonra geldi....sanırım HP de bişiler deişmeye başlamış....cihazın inceleme videosu ve tecrübelerimi kendim çektikten sonra yine burdan paylaşıcam...

cihaz hakkında ön bi bilgi isteyenler için bi kısa video buldum onu paylaşıyım...

kendi videom ..pek yakında...coming soon Smile

http://vimeo.com/11133258

Oh be HP...Sonunda!!!
1 sayfadaki 1 sayfası