WAREZİN BABASI | Hayat Burda!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  Latest imagesLatest images  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yılanı oyuncak sandı

YazarMesaj
öZgE
özel üye

özel üye
öZgE

Kadın
İş/Hobiler : Öğrenci / Bilgisayar
Deneyim :
Yılanı oyuncak sandı Left_bar_bleue75 / 10075 / 100Yılanı oyuncak sandı Right_bar_bleue

Seviye :
Yılanı oyuncak sandı Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Yılanı oyuncak sandı Right_bar_bleue

Saygınlık :
Yılanı oyuncak sandı Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Yılanı oyuncak sandı Right_bar_bleue

Aktiflik :
Yılanı oyuncak sandı Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Yılanı oyuncak sandı Right_bar_bleue

Ruh Hali : Yılanı oyuncak sandı Seviml10
İşletim sistemi : Yılanı oyuncak sandı Yk-xp
Hangi TAkımıTutuyorsun : Yılanı oyuncak sandı Fenerbhcdeox6sf8qe5
Emeğe Sayıgı : Yılanı oyuncak sandı Hirsiz10pw1

Yılanı oyuncak sandı Empty
MesajKonu: Yılanı oyuncak sandı   Yılanı oyuncak sandı EmptyPerş. Haz. 12, 2008 12:27 pm

Yılanı oyuncak sandı News1213023698

Niğde'nin Bor ilçesinde bir kişi, apartmanın asansörüne giren yılanı oyuncak sanarak almak istedi.Edinilen bilgiye göre, Sakarya Caddesi'ndeki bir apartmanın görevlisi Oğuz Y, sabah evlere ekmek servisi için zemin katta asansörün kapısını açtığında 1 metre boyunda gri siyah karışımı renkte yılanla karşılaştı.Oğuz Y, birilerinin kendisine şaka yaptığı düşüncesiyle oyuncak zannettiği yılanı almak istedi.
Yılanın kendisine doğru hareket etmesi üzerine korkarak asansörün kapısını kapatan Oğuz Y, daha sonra yılanı sert bir cisimle etkisiz hale getirerek asansör kabininden dışarı çıkarttı.Asansör kabininde yılan gördüğünde çok şaşırdığını ve korktuğunu belirten Oğuz Y, ''Cesaretimi toplayarak yılanı etkisiz hale getirdim. Asansöre nasıl girdi, nereden geldi bilmiyorum'' dedi.

Yılanı oyuncak sandı
1 sayfadaki 1 sayfası